taxi

taxi

tel1 1

Tanie taxi - cennik w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

Radio Taxi posiada stały, korzystny dla klientów cennik. Oferta taniego taxi dotyczy zarówno przejazdów w centrum Mikołowa, jak i poza granicami miasta. Usługi świadczymy na terenie całej gminy Mikołów i okolic.


Swoją ofertę podzieliliśmy na cztery różne taryfy oraz dodatkową opłatę za postój. Ponadto na terenie centrum Mikołowa zapewniamy darmowy dojazd taxi.

 

 

Coś więcej niż tanie taxi

 

Cennik naszych usług wyliczany jest w oparciu o rynkowe, obiektywne zmienne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych pasażerów jednym z najistotniejszych wyznaczników branych pod uwagę przy wyborze taksówki – obok czasu wykonania usługi – jest koszt przejazdu. Cena ma znacznie, ale nie należy kierować się wyłącznie nią. Usługi, jakie świadczy Radio Taxi z Mikołowa to coś więcej niż bezpieczny przejazd w krótkim czasie. Dostosowujmy się do potrzeb klientów, oferując szereg usług dodatkowych.

 

 

Co wpływa na cenę przejazdu taxi?

 

Obecnie znalezienie taniego taxi nie jest łatwe. Na rynku jest spora konkurencja ze strony pozostałych korporacji oraz prywatnych przewoźników. Aby nie stracić pieniędzy, powinniśmy mieć świadomość tego, jak naliczane są opłaty za przejazd.


Opłata początkowa


Każda korporacja ustala tzw. opłatę początkową, która wynika z prestiżu danej firmy oraz jakości świadczonych usług. Standardowo powinna wynosić w granicach od siedmiu do kilkunastu złotych.


Cena za kilometr jazdy


Wskaźnik ten może oscylować od dwóch do nawet kilku złotych w zależności od pory przejazdu. Za standardowy wskaźnik przyjmuje się cenę w granicach dwóch złotych za kilometr.


Opłata za postój


Najczęściej wynosi od 10 do 15 złotych za 15 min

 

CENNIK

IMG 20190705 WA0003

 

 

 

 Skargi i wnioski proszę przesyłać wypełniając formularz kontaktowy >>>

 

 


facebook