Flota Radio Taxi w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

 

Jesteś w trakcie podróży na lotnisko i chciałbyś przewieźć kilka walizek? A może musisz pokonać kilkadziesiąt kilometrów i zależy Ci na samochodzie cichym i wygodnym? Rozumiemy, że taxi to nie tylko samochód, który ma przewozić ludzi z punktu A do punktu B. Dla wielu naszych klientów jest to codzienny środek przemieszczania się w celach biznesowych lub urlopowych. Dlatego, by zapewnić naszym pasażerom najwyższy poziom komfortu i wygody, przygotowaliśmy zarówno ładowne kombi jak i eleganckie limuzyny.

 

Przykładowe marki naszych samochodów:

  • Mercedes klasy E,
  • VW PASSAT,
  • Peugeot 508.

 

 

Co można, a czego nie wolno w taksówce?

 

Jadąc taksówką należy pamiętać o kilku najważniejszych zasadach zachowania. Jeżeli się do nich nie zastosujemy, kierowca taxi może odmówić wykonania usługi. Jakie to zasady?

  • nie powinno się spożywać alkoholu podczas jazdy. Kierowca taksówki może nie zgodzić się także na przewiezienie osoby nietrzeźwej,
  • należy stosować się do poleceń dotyczących bezpieczeństwa jazdy,
  • nie wolno zanieczyszczać ani brudzić pojazdu,
  • w przypadku nieuiszczenia opłaty przez pasażera, kierowca ma prawo odwieźć go na najbliższy posterunek policji.

 

 

Czy taksówki są bezpieczne?

 

Bezpieczeństwo i komfort klientów zawsze powinny być na pierwszym miejscu dla kierowców taxi. Jeżeli klient nie ma pewności w tej materii to może zweryfikować następujące kwestie:

 

Wiek samochodów

 

Sprawna taksówka powinna mieć mniej więcej 10 lat. Jest to orientacyjny wyznacznik, który można przyjąć, by upewnić się, czy auto może być bezpieczne. Warto jednak pamiętać, że istnieją modele zarówno o większej, jak i o mniejszej wytrzymałości silników i podzespołów. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.

 

Doświadczenie kierowców

 

Poruszanie się po mieście wymaga niezbędnej wiedzy o topografii okolicy oraz umiejętności prowadzenia pojazdów. By upewnić się, jakie jest doświadczenie kierowcy, możemy dopytać o to podczas umawiania taryfy.

 

Opinie w sieci

 

Internet obfituje w różnego rodzaju informacje. Jeżeli firma, z której usług chcesz skorzystać, posiada stronę internetową, to na pewno znajdziesz też opinie o niej.


facebook