Transport na lotnisko w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

 

Musisz dostać się na lotnisko w Katowicach, które jest oddalone o kilkadziesiąt kilometrów od Twojego mieszkania? Oferujemy usługę transportu na lotnisko, którą realizujemy 24 godziny na dobę, więc nie musisz martwić się o to, że ucieknie Ci poranny samolot. Skontaktuj się z naszą całodobową firmą taksówkarską, by zamówić transport z portu lotniczego do domu lub do portu lotniczego z dowolnego miejsca na terenie województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu mikołowskiego. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.

 

 

Terminowy i wygodny dojazd na lotnisko taksówką

 

Wylot samolotem do innego miasta lub państwa to jedna z tych sytuacji, w których wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wybierając nasz transport na lotnisko, nie musisz martwić się opóźnieniami komunikacji miejskiej ani ewentualną awarią Twojego samochodu. Nasi kierowcy doskonale znają trasy na najbliższe lotniska i poruszają się po mieście omijając korki i roboty drogowe. Z nami nie będziesz musiał martwić się, że nie zdążysz na samolot! Jeśli jednak chciałbyś zyskać jeszcze więcej czasu, możesz zamówić taryfę wcześniej np. dzień przed wylotem.


Korzystając z naszej usługi dojazdu na lotnisko taksówką, unikasz także niewygodnej podróży autobusem czy pociągiem, w których trzeba liczyć się z brakiem miejsca na walizki oraz niskim poziomem komfortu przejazdu. W przypadku dużej liczby bagaży wysyłamy po pasażerów wygodne i przestronne taxi bagażowe, w którym bez problemu zmieszczą się wszystkie Twoje walizki podróżne.

 

O czym warto pamiętać przed wylotem?


Podróż samolotem często wiąże się ze stresem. Musimy pamiętać o wielu formalnościach i dobrze zaplanować sposób dotarcia na lotnisko. Aby zaoszczędzić nerwów naszym Klientom, przypominamy, o czym warto pamiętać:


- odprawa, nadanie bagażu i kontrola bezpieczeństwa mogą potrwać nawet do godziny, dlatego na lotnisku warto zjawić się nawet do kilku godzin przed planowym wylotem;

- koniecznie trzeba pamiętać o dokumentach, takich jak karta pokładowa, dokument tożsamości czy wiza;

- istotne jest zabranie ze sobą ładowarki do tabletu albo smartfona, by podczas kontroli nie okazało się, nie możesz wyświetlić elektronicznej karty podkładowej;

- pamiętaj, by zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak ubrania czy elektronika – w miejscu, do którego się udajesz, ich cena może być o wiele wyższa niż w Polsce.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty transportowej i życzymy miłej podróży!


facebook