Usługi taksówkarskie w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

 

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi oczekiwania naszych Klientów. Dlatego bezustannie staramy się poszerzać naszą ofertę o kolejne niestandardowe usługi taksówkarskie. Wybierając numer Radio Taxi, Klient może skorzystać nie tylko z przejazdu pasażerskiego taksówką, ale także zlecić taksówkarzowi wykonanie zadania innego typu. Obecnie, wybierając nasz numer, możesz być pewien, że dojedziemy błyskawiczne i zrealizujemy zlecenia, które zaspokoją Twoje pilne potrzeby i rozwiążą bieżące problemy. Oferujemy:

 


Cennik przesyłek kurierskich i zakupów na telefon:


- przesyłki kurierskie na telefon,

- zakupy z dostawą do domu,

- transport na lotnisko,

- transport dzieci do szkoły,

- przewozy limuzyną,

- przewóz bagaży taksówką typu kombi.

 

Dodatkowe usługi taksówkarskie dostępne są na obszarze całego powiatu mikołowskiego, m.in. w Mikołowie, Łaziskach Górnych, Gostyniu, Orzeszu oraz Wyrach. Oczywiście przyjmujemy również zlecenia na dalsze trasy taksówką, np. w ramach Taxi, które znajduje się w Katowicach.

 

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi taksówkarskie?

 

Nasi kierowcy dbają nie tylko o to, abyś dotarł na miejsce na czas, ale również o to, abyś dotarł tam bezpiecznie. Jesteśmy profesjonalistami.  Wszyscy nasi taksówkarze mają niezbędne licencje i wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Dbamy o naszych pasażerów, gwarantując im komfort i satysfakcję z wykonanej usługi. Zamawiając u nas kurs, powierzasz przewóz osobom z dużym doświadczeniem w zawodzie kierowcy. Ponadto wszystkie nasze taksówki posiadają mocne i wytrzymałe silniki, które zapewniają najlepsze osiągi w trasie. Pojazdy są komfortowe oraz poddawane regularnemu, profesjonalnemu czyszczeniu i okresowym przeglądom technicznym. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.


facebook