taxi

taxi

tel1 1

Całodobowe taxi w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

 

Jesteśmy całodobową firmą taksówkarską – usługi świadczymy w atrakcyjnych taryfach przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Obszar, na którym realizujemy nasze usługi, obejmuje nie tylko teren Mikołowa. Dowieziemy Cię z miejscowości takich jak Gostyń, Łaziska Górne, Orzesze czy Wyry i dalej – do dowolnego miasta w Polsce. Oferujemy korzystne warunki dalekich przewozów taxi. Cennik jest ustalany indywidualnie, zależnie od odległości.

 

Zakres usług, jakie świadczymy, obejmuje nie tylko standardowe przewozy. Jeśli potrzebne Ci: szybki transport, lekarstwo, produkty spożywcze lub musisz pilnie dostarczyć przesyłkę, wystarczy, że wybierzesz numer na taxi i zamówisz usługę. Podejmujemy się także transportu dzieci do i ze szkoły, a także przewozimy do portów lotniczych. Przewozy wykonujemy z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy przejazdy w przyjaznej atmosferze. Gwarantujemy dotarcie do wyznaczonego miejsca w możliwe najkrótszym czasie lub możliwie najszybszą realizację innej usługi. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.

 

Oferta taxi dla firm

 

Swoją ofertę kierujemy także do firm i instytucji. Przewidzieliśmy bowiem możliwość nawiązania stałej współpracy z naszym tanim taxi na preferencyjnych warunkach. Aby poznać szczegóły niestandardowych usług lub dowiedzieć się więcej na temat opcji współpracy, skontaktuj się z przedstawicielem Radio Taxi.


facebook