taxi

taxi

taxi

Tanie usługi taxi – informacje o Radio Taxi

Szukasz tanich usług taxi? W takim razie wybierz Radio Taxi w Mikołowie. Posiadamy nowoczesną ofertę dostosowaną do zróżnicowanych wymagań klientów, która oprócz przejazdów z jednego punktu do drugiego, obejmuje również cały pakiet innych działań.

 

Całodobowe taxi na ternie Mikołowa i okolic

Obszar, na którym realizujemy nasze usługi, obejmuje nie tylko teren Mikołowa, ale także przywóz z pobliskich miejscowości takich jak Łaziska Górne, Gostyń, Orzeszów czy Wyry. Zapewniamy przejazdy w przyjaznej atmosferze i gwarantujemy dotarcie do wyznaczonego miejsca w możliwe najkrótszym czasie. Przewozy realizujemy, zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa. Usługi świadczymy w atrakcyjnych przedziałach cenowych przez 24 godziny 7 dni w tygodniu – wystarczy wybrać numer taxi  i zamówić taksówkę.

 

Oferta taxi dla firm i klientów indywidualnych 

Zakres świadczonych przez nasze taxi usług obejmuje nie tylko standardowe przewozy. Podejmujemy się także transportu Waszych dzieci do i ze szkoły, doręczamy przesyłki kurierskie, a także przewozimy Was do portów lotniczych. W przypadku ostatniego typu przewozów w grę wchodzi teren całej Polski. Swoją ofertę kierujemy także do firm i instytucji. Przewidzieliśmy bowiem możliwość nawiązania stałej współpracy z naszym tanim taxi na preferencyjnych warunkach. Aby poznać szczegóły dotyczące naszych niestandardowych usług lub dowiedzieć się więcej na temat opcji współpracy, skontaktuj się z koniecznie z przedstawicielem Radio Taxi.


facebook