Dowóz dzieci do szkoły taksówką w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

 

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że nie mogłeś zawieźć dziecka do szkoły lub na dodatkowe zajęcia, ponieważ zepsuł Ci się samochód? A może wystąpiły inne nieprzewidziane okoliczności, które uniemożliwiły transport pociechy, np. zepsuty autobus szkolny? W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nasi taksówkarze. W Radio Taxi rozumiemy, że wypadki się zdarzają, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy usługę dowozu dzieci do szkół taksówką. Możliwy jest oczywiście również odbiór pociech ze szkoły i bezpieczny transport do domu. Przewozy realizujemy na terenie gminy Mikołów i okolic, w tym w Łaziskach Górnych, Gostyniu, Orzeszu oraz Wyrach. Po skontaktowaniu si

 

 

Jak przebiega usługa transportu dzieci do szkoły?

 

Po skontaktowaniu się z nami Klient ustala z dyspozytorem, do której szkoły mamy zawieźć lub skąd odebrać dziecko. Przekazujemy rozmówcy dane o kierowcy oraz o samochodzie, w którym pociecha będzie transportowana. Ponadto informujemy o tym, jak orientacyjnie będzie przebiegać trasa i podajemy cenę przewozu. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice mogą obawiać się o bezpieczeństwo swoich pociech, dlatego gwarantujemy możliwość pozostawania w kontakcie z naszym dyspozytorem. Po dotarciu do szkoły, na życzenie Klienta kierowca odprowadza dziecko do placówki albo zaczeka, aż dziecko samo do niej wejdzie. Następnie do rodzica wysyłana jest wiadomość o zakończeniu kursu.

 

Analogicznie przebiega usługa odbioru dziecka ze szkoły i transport do domu lub w inne wyznaczone przez rodzica miejsce, np. na pozaszkolne zajęcia dodatkowe.

 

Bezpieczny przewóz Twojego dziecka do szkoły

 

Decydując się na skorzystanie z naszej usługi transportu dzieci do szkoły, nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojej pociechy. Nasi kierowcy posiadają aktualne licencje przewozowe, wiedzę o topografii miasta i wieloletnie doświadczenie podparte setkami kursów. Ponadto samochody, którymi świadczymy usługi, posiadają ważne przeglądy i są cyklicznie sprawdzane pod kątem ewentualnych usterek.


facebook