taxi

taxi

tel1 1

Przesyłki kurierskie na telefon w Mikołowie, Gostyniu i Orzeszu

Twój kontrahent zapomniał o fakturze i pilnie musisz ją dostarczyć do jego firmy? Twój bliski niedługo ma pociąg, a zapomniał dokumentu uprawniającego do przejazdu? A może masz jakąś inną pilną przesyłkę, która musi zostać dostarczona natychmiast? Zadzwoń po nasze taxi! Realizujemy przesyłki kurierskie na telefon na terenie Mikołowa oraz miejscowości ościennych.

 

W ramach usługi podjedziemy po przesyłkę najszybciej, jak to tylko możliwe, po czym ekspresowo dostarczymy ją w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Mamy wielu zadowolonych Klientów, którzy regularnie korzystają z możliwości, jakie oferujemy.

 

Przesyłka kurierska nadawana taksówką to usługa cechująca się nie tylko szybkością realizacji. Przywiązujemy również wagę do bezpieczeństwa powierzanego nam mienia. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży, oraz zaufania, jakim obdarzają nas Klienci. Z nami Twoje prywatne dokumenty oraz przedmioty wartościowe w stanie nienaruszonym trafią na czas do właściwej osoby. Zapraszamy do poznania oferty tanie taxi.

 

 

 

Zakupy na telefon z dowozem do domu

 

Odwiedzili Cię niezapowiedziani goście, a Ty nie masz zbyt wiele w lodówce? Zachorowałeś i potrzebujesz leków z apteki? Nasi kierowcy dostarczą to, o co poprosisz, pod drzwi Twojego mieszkania lub domu. Zajmujemy się realizacją drobnych zakupów na telefon z dowozem do domu, na łączną kwotę maksymalnie 100 złotych. Istnieje możliwość wniesienia przez kierowcę zakupów do domu. By ułatwić naszym Klientom płacenie za towary, uruchomiliśmy możliwość płacenia kartą za wszystkie zlecenia taxi. Wybierz nasz numer – na taxi z Mikołowa zawsze możesz liczyć!

 

 

 

 


facebook