Jakie usługi oferuje taxi?

Współcześnie działające firmy taksówkarskie to już nie tylko przewóz osób. Działając na tak konkurencyjnym rynku, proponują dodatkowe świadczenia, zachęcając tym samym klientów do częstszego korzystania z ich oferty. Jakie dodatkowe usługi gwarantują dziś firmy taksówkarskie i dlaczego warto z nich skorzystać?

 

Zakupy na telefon

Jedną z najpopularniejszych dodatkowych usług świadczonych przez taksówkarzy jest robienie dla klienta drobnych zakupów. To niezwykle wygodny sposób, szczególnie wtedy, gdy sami nie mamy na to czasu lub możliwości, np. z powodu problemów zdrowotnych. Wówczas wystarczy kontakt z firmą taxi, która odbierze od nas listę produktów, a realizujący zlecenie taksówkarz dowiezie produkty na miejsce. W naszej firmie łączna kwota zakupów na telefon może wynieść maksymalnie 100 zł, co jak wynika wieloletniej praktyki jest idealną sumą dla większości klientów. Za dodatkową opłatą 5 zł proponujemy także wniesienie zakupów do mieszkania lub możliwość płatności za zakupy kartą.

Przesyłki kurierskie

Kolejną dodatkową usługą oferowaną przez firmy taksówkarskie jest realizacja przesyłek kurierskich. Jeśli musimy szybko nadać paczkę bądź dostarczyć ją do lokalizacji po drugiej stronie miasta, skorzystanie z pomocy taksówki jest idealnym rozwiązaniem. Paczka omija tym samym centra logistyczne. Doskonale sprawdza się to w przypadku konieczności sprawnego dostarczenia pliku dokumentów do biura lub przesyłki dla naszego zaufanego klienta. Wówczas nie musimy przejmować się wypełnianiem pliku formularzy dla spedytora, a sam adresat otrzyma wysyłkę jeszcze tego samego dnia. Cena takiej usługi uzależniona jest od wskazań taksometru oraz godziny i dnia wykonywania zlecenia, przybliżony koszt jesteśmy jednak w stanie oszacować dzięki informacjom podanym na stronie internetowej przewoźnika.

Nowoczesne firmy taksówkarskie proponują klientom przynajmniej kilka usług dodatkowych, dzięki czemu różnicują swoją działalność, dopasowując się tym samym do rynku. Jak więc widać, taksówka to dziś nie tylko przewóz osób, ale także awaryjna firma kurierska oraz centrum zakupowe.


facebook