Na czym polega doręczanie przesyłek taksówką?

Już dawno skończyły się czasy, gdy oferta korporacji taksówkowych ograniczała się jedynie do przewozu pasażerów. Obecnie firmy przewozowe świadczą cały wachlarz dodatkowych usług, w tym usługę doręczania przesyłek. Więcej w naszym wpisie.

 

Doręczanie przesyłek taksówką oraz pozostałe usługi

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy realizację przesyłek kurierskich. Realizacja przesyłek taksówką jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych firm kurierskich. Przede wszystkim jest szybsza i bardziej sprawna. Za usługę zapłacisz kartą, a kierowca, na specjalne życzenie, dostarczy przesyłkę pod wskazany adres i to pod same drzwi. W ten sposób szybko dostarczysz kontrahentowi fakturę lub dokumenty.

 

Inną dodatkową oferowaną przez nas usługą są zakupy na telefon. Jeśli mieszkasz samotnie i z powodu choroby nie jesteś w stanie wyjść na zakupy lub do apteki, skorzystaj z naszej pomocy. Zrealizujemy drobne zakupy (do sumy 100 zł) i dostarczymy je do twojego mieszkania w błyskawicznym tempie. Jeśli w czasie przyjęcia zabrakło napojów lub słodyczy, nie wahaj się i dzwoń pod nasz numer! Goście nawet nie zorientują się, że w międzyczasie uzupełniłeś zapasy! Za dowóz przesyłek kurierskich i zakupów na telefon w pierwszej strefie zapłacisz 20 zł. Poza pierwszą strefą po cena jest uzgadniania z kierowcą  według taksometru. Za wniesienie przesyłki lub zakupów po uzgodnieniu z kierowcą zapłacisz jedynie 5 złotych.

 

Przewozy osób, czyli podstawa naszej działalności

 

Oferujemy przewóz na terenie gminy Mikołów. Nasze usługi świadczymy w całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Przewozy wykonujemy z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa oraz wymogów sanitarnych, związanych z epidemią COVID-19. Z nami bezpiecznie dotrzesz do wyznaczonego miejsca w możliwe najkrótszym czasie. Ponadto podejmiemy się także transportu dzieci do i ze szkoły, przewozu pasażerów do portów lotniczych lub do dowolnego miasta w Polsce. Cennik przewozu jest ustalany indywidualnie, w zależności od odległości. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji, z którymi chętnie nawiążemy stałą współpracę.


facebook