Dlaczego warto zlecić dowóz dzieci do szkoły firmie taksówkarskiej?

W życiu każdego z nas choć raz zdarzyła się sytuacja, kiedy nie mogliśmy zawieźć dziecka do szkoły lub odebrać go po lekcjach. To mogła być choroba, zepsuty samochód czy pilne zadanie, przez które musieliśmy zostać po godzinach. Dlatego w takich przypadkach warto skorzystać z zaufanej firmy przewozowej.

 

 

Transport dzieci do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne


Dowóz dzieci do szkoły taksówką to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko w przypadku, gdy zachorujemy lub nasze auto ulegnie awarii. Zdarza się, że szkoła dziecka znajduje się w zupełnie innej części niż nasz zakład pracy, więc codziennie robimy dodatkowe kilometry. Po szkole wozimy pociechy na zajęcia dodatkowe i czekamy na nie, by razem wrócić do domu. Każdego dnia niepotrzebnie tracimy czas na stanie w korkach czy pod pływalnią, a przecież możemy skorzystać z usług taxi.

 

Jak przebiega usługa dowozu do szkoły?

 

  1. Kontaktujemy się z firmą taksówkarską i zamawiamy dowóz dziecka do szkoły na daną godzinę lub odbiór z zajęć dodatkowych.
    2. Dyspozytor przekazuje nam dane taksówkarza oraz informacje o aucie, którym będzie realizowana usługa. Dowiadujemy się również, którędy będzie przebiegać trasa oraz ile będzie kosztować przewóz.
    3. Po dotarciu do szkoły lub w inne wyznaczone miejsce, na nasze życzenie, kierowca może odprowadzić dziecko pod same drzwi i zaczekać aż wejdzie do środka.
    4. Otrzymujemy wiadomość o zakończeniu kursu.

 

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze


Wszyscy obawiamy się o bezpieczeństwo naszych pociech, dlatego też, zanim zlecimy transport dzieci do szkoły, powinniśmy wybrać sprawdzonego przewoźnika. Najlepsza firma to taka, której kierowcy mają wieloletnie doświadczenie, posiadają aktualne badania psychologiczne i licencje na przewóz osób oraz bardzo dobrze znają topografię miasta. Niezwykle ważne jest również, by taksówki, którymi są świadczone usługi, były w pełni sprawne, a ich stan techniczny regularnie sprawdzany. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasze dziecko jest bezpieczne.


facebook